Z ekologią za Pan brat, od dziś!

Produkty te nie tylko umilą Twoje wakacje. Ich praktyczność a zarazem ekologiczny zamysł, przynoszą uśmiech całemu otoczeniu. Nie zwlekaj i już dziś pomyśl o ich zakupieniu by cieszyć się każdym wyjazdem na wakacje.

Biodegradowalne kostki mydła

Środki czyszczące dbają o Twoją skórę, głęboko ją nawilżając, a wśród produktów do mycia z pewnością są mydła biodegradowalne. Będziesz mieć swój własny zestaw kosmetyczny odpowiedni na każdą potrzebę, od nawilżania po bardziej rewitalizujący. Delikatne dla każdego rodzaju skóry dzięki brakowi parabenów i siarczanów, dbają też o środowisko, ponieważ nie zawierają oleju palmowego i szkodliwych chemikaliów. Skóra będzie miękka i rozświetlona, ​​gotowa na najtrudniejsze nawet wakacje, ponieważ mydła tłoczone na zimno zachowują niezmienione właściwości substancji, z których są wykonane.

Bambusowy zestaw do higieny podróży

Kiedy jedziesz na wakacje, nawet zestaw do higieny podróży może zrobić różnicę, tak jak piękny uśmiech: możesz pokazać go w całej okazałości dzięki szczoteczce do zębów i nici dentystycznej z węgla drzewnego, zapewniającym nieskazitelne czyszczenie i wyjątkową świeżość w każdej chwili wakacji. Jednak uśmiechniesz się nie tylko Ty, ale także otoczenie. Szczoteczki do zębów wykonane są z bambusa, a także praktyczne etui do noszenia zestawu zawsze jest czyste i uporządkowane. Twoje zęby będą zdrowe i świeże, będziesz się cieszył, że będziesz mógł pochwalić się swoim uśmiechem!

Kubek podróżny

Podróż i wakacje stają się jeszcze przyjemniejsze, gdy popijasz ulubiony napój. Możesz go zawsze nosić przy sobie dzięki praktycznemu kubkowi podróżnemu, który utrzymuje temperaturę, którą lubisz najbardziej. Soki owocowe, kawę i herbatę można spożywać z poszanowaniem środowiska, ponieważ ten kubek jest wykonany ze stali nierdzewnej i może być używany wielokrotnie, ile tylko zechcesz. Solidny i wytrzymały, jest ekologicznym towarzyszem, bez którego po prostu nie możesz się obejść.