Jakie akcesoria do baseniku z kulkami MeowBaby?

Do zabawy w suchym basenie z kulkami możemy zaproponować różne urozmaicenia dla naszych pociech. Na rynku mamy dostępnych bardzo wiele ciekawych produktów tego typu. Zaczynając od kolorowych mat edukacyjnych. Mata edukacyjna handmade to wspaniały dodatek, który pozwoli dziecku miękko spędzić czas poza basenikiem z kulkami.

Piankowe maty dla dzieci zamortyzują maluszka jeśli lubi aktywnie spędzać czas i spełni rolę świetn ego izolatora od chłodnej podłogi. Matę można zakupić w pięknym i miękkim welurowym pokrowcu i w kolorach najbardziej pasujących do pokoju dziecka. Mata do pokoju dziecka jest szyta ręcznie i zapewni bezpieczeństwo podczas zabawy nawet najmłodszych maluszków.

Kolejnym produktem jest drewniana zjeżdżalnia do basenu. Dziecko może z niej korzystać zjeżdżając prosto do baseniku wypełnionego kolorowymi piłeczkami. Zjeżdżalnia do basenu z kulkami w połączeniu z miękką matą edukacyjną czy piankowymi modułami do zabawy daje maluszkowi możliwości do rozwoju podczas zabawy. Do zbudowania prawdziwego domowego placu zabaw możemy dodać drewnianą drabinkę Montessori, która zapewni maluszkowi wiele godzin wspaniałej zabawy.

Suchy basen z kulkami może być więc tylko początkiem dla wspaniałej organizacji przestrzeni w pokoju naszego maluszka. Należy sprawdzić zawsze przedział wiekowy dla jakiego takie zabawki sugeruje producent. Do pewnego wieku nasze dzieci mogą korzystać z takich atrakcji tylko i wyłącznie pod naszym czujnym nadzorem i z naszym wsparciem.

O ile ciekawsze również dla rodziców może okazać się spędzanie czasu podczas zabawy piłeczkami do baseniku czy na domowym placu zabaw niż gromadzenie wielu mniejszych zabawek, które zajmą maluszka tylko na chwilę. Pamiętajmy aby podpytać naszego maluszka o propozycję zabawy. Wyobraźnia u dzieci nie zna granic, a wymyślona tematyka może nas pozytywnie zaskoczyć. Czy będą to smoki, czy wspinaczka górska uczestniczymy w procesie rozwijania kreatywnych umiejętności naszych pociech, co jest jednym z gwarantów sukcesu jakie dziecko odniesie w dorosłym życiu. Inwestując w zabawki rozwijające umiejętności dziecka i budujące jego pewność siebie inwestujemy w jego przyszłość.