Gdzie parkować w centrum Warszawy?

Parkowanie w centrum Warszawy bywa dla kierowców nie lada wyzwaniem. Znalezienie wolnego miejsca postojowego zajmuje im tu średnio ok. 40 minut. Warto zatem korzystać z rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Płatne parkingi w Warszawie – jakie są ich zalety?

Płatne parkingi w Warszawie, a także w innych dużych miastach, są potrzebne przede wszystkim w celu rozładowania natężenia ruchu. Ułatwia to życie wszystkim użytkownikom ruchu na czele z kierowcami. Problemy ze znalezieniem miejsca postojowego skutkują zwykle parkowaniem na chodnikach czy trawnikach. Dzięki płatnym parkingom można tych trudności uniknąć – nic więc dziwnego, że w stolicy są one na wagę złota. Dobra lokalizacja i atrakcyjne stawki to kluczowe przesłanki decydujące o popularności, jaką cieszy się taki  parking. Grzybowska to znakomity przykład idealnego usytuowania omawianego obiektu.

Płatny parking w Warszawie – jak wybrać najlepszy?

Chcąc wybrać płatny parking w centrum Warszawy, trzeba mieć na uwadze parę istotnych kwestii. W pierwszej kolejności trzeba zasięgnąć informacji dotyczących jego dokładnego położenia. Obiekt obsługiwany przez Grupę Interparking ulokowany jest na terenie Browarów Warszawskich. Jest to bezpieczny, monitorowany parking liczący 224 miejsca postojowe. Znajduje się tu automatyczna kasa, niemniej istnieje możliwość zarezerwowania miejsca za pośrednictwem internetu. Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tak więc najistotniejszymi kryteriami przy poszukiwaniu parkingu są jego lokalizacja, udogodnienia dla kierowców oraz stawki za postoje.

Płatny parking w Warszawie – rezerwuj online!

Obecnie standardem już staje się możliwość rezerwowania miejsc na płatnych parkingach za pośrednictwem internetu. Procedura z tym związana jest prosta. Wystarczy wejść na stronę wybranego usługodawcy i wypełnić formularz rezerwacyjny. Należy określić w nim termin i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia postoju, za który można od razu zapłacić online.