Słodkie dzieła sztuki, czyli idealne rozwiązanie na każdą uroczystość

Słodkości towarzyszą nam w celebrowaniu każdych dobrych chwil. Niezależnie czy są to urodziny, imieniny, wesele, ukończenie szkoły, czy inna okazja, koniecznym jest, aby na stole znalazł się tort, ciasta i inne słodkie przekąski. Są one dopełnieniem naszej radości oraz cieszą oko, zwłaszcza gdy za ich przygotowanie odpowiada cukiernia artystyczna. Czym uraczyć gości w trakcie celebrowania ważnego wydarzenia?

Tort

Tort to król ceremonii. W zależności od sytuacji różni się on wielkością i wyglądem. Torty weselne zwykle udekorowane są na jasno, jednak nie ma co do tego reguły. Podobnie jak w kwestii wielkości. Pięknie prezentują się torty piętrowe, jednak w przypadku gdy decydujemy się na niewielkie przyjęcie, tort jednopoziomowy sprawdzi się idealnie. Główną kwestią jest wygląd ciasta. Artystyczne aranżacje cieszą oko i sprawiają, że żal nam rozkroić całość. Jednak wspaniały środek gwarantuje, że szybko pożegnamy się z negatywnym uczuciem. Piękne torty, niezależnie od okazji i nie tylko, tworzone z pasją, produkowane są w pracowni Art Sarzyński. Pełna oferta dostępna jest na stronie https://www.art.sarzynski.com.pl/.

Słodki stół

Słodki stół to coraz częściej wybierana atrakcja. Świetnie sprawdzi się na przyjęciu komunijnym, urodzinowym, weselu i innych celebrowanych momentach. Stół zastawiany jest rożnymi rodzajami słodkości. Cukiernia artystyczna Sarzyński proponuje wiele rozwiązań. Babeczki to coś, co uwielbia każdy. Dostępne w wielu smakach, trafią w gust najbardziej wymagających smakoszy. Szczególnie modne, zwłaszcza na przyjęciach dla dzieci, są cake popsy. To ciasteczka  na patyczku, zatopione w czekoladzie. Ten deser zachwyca wyglądem i smakiem. Kolejnym smakołykiem znajdującym się na słodkich stołach są minidesery. To tak małe porcje ciasta lub innego rodzaju słodkości, które nie wymagają krojenia i dzielenia. Tak naprawdę na słodki stół nadają się każde deserki, w mikro rozmiarach, na przykład pavlova, sernik, ptysie czy tarty. Częstym elementem słodkich stołów są klasyczne ciasta.

W podziękowaniu dla gości

Podziękowania dla gości dawniej były elementem każdego wesela. Obecnie niezależnie od imprezy, włodarze często decydują się na drobne upominki dla swoich gości. Najlepiej w gust każdego trafią oczywiście słodkości. Co wręczyć gościom w podziękowaniu? Alternatyw jest wiele. Artystyczne pierniki lukrowane, personalizowane tak, aby pasowały do okazji. Innym rozwiązaniem są ręcznie robione czekolady z owocami. A w przypadku wesel dobrze sprawdzają się boxy wypełnione różnymi smakołykami.