Pl_flag Gb_flag De_flag Ru_flag
  
Poznaj nasze hotele

  

  

  
  
Hotel Europa

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź termin
NEWSLETTER
Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje wpisz swój adres e-mail.
Zapytanie on-line

Opis Stars

Nasz Hotel położony jest w samym centrum Trójmiasta, czyli w pięknym Sopocie tuż przy głównej arterii komunikacyjnej, która prowadzi z Gdańska do Gdyni.

Doskonała lokalizacja sprawia, iż nasz Hotel jest atrakcyjny zarówno dla Gości biznesowych jak i dla Gości indywidualnych, którzy szukają odpoczynku od codzienności oraz różnego rodzaju atrakcji. Położenie Hotelu Europa w samym centrum Sopotu pozwala naszym Gościom na znalezienie się w ciągu kilku minut na jednym z najsłynniejszych deptaków w Polsce Monte Cassino, który prowadzi na najdłuższe drewniane molo w Europie.
 
Hotel Europa dysponuje 64 miejscami w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych oraz w pokojach typu „studio”. Pokoje te są przytulne i eleganckie, dzięki czemu zapewniają odpowiedni relaks i odpoczynek.

Pokoje EKO !!! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy na życzenie Gości pokoje Eko, czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, tj. odbiorniki TV, monitory itp.

Prawdziwy wypoczynek tylko w pokoju EKO. Na Państwa życzenie, SNFP - Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska - nieodpłatnie wypożycza odbiornik TV do własnego osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu. 

Zapraszamy również do odwiedzenia innych obiektów należących do Grupy Hotelowej Balt-Tur:

HOTEL OPERA *** www.hotelopera.pl

HOTEL MIRAMAR ** www.hotelmiramar.pl

OŚRODEK VITAL & ACTIVE www.balttur.com 

PAŁAC WIEJCE www.wiejce.pl